Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about Küçük Dev Bir İşletme Olmak İç Güç Gerektirir
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0731-22506328-22506328
Şimdi iletişime geçin

Küçük Dev Bir İşletme Olmak İç Güç Gerektirir

2021-10-12

Latest company news about Küçük Dev Bir İşletme Olmak İç Güç Gerektirir

Son zamanlarda, "küçük dev" işletme "uzmanlaşma ve yenilik"i büyük bir moda haline getirdi.Konferanslarda uzmanlaşma ve özel yeni girişimlerden bahsedildi ve birçok departman uzmanlaşmanın ve özel yeni KOBİ'lerin yüksek kalitede geliştirilmesine destek verdiğini ve hizmet uzmanlığı ve özel yeni KOBİ'lerin yetenek ve düzeyini iyileştirdiğini ifade etti...... Bu, uzmanlaşma ve özel yeni KOBİ'ler Geliştirme bir politika havalandırma başlattı."Küçük dev" işletme, arkasındaki enerji küçümsenemeyecek kadar güçlü teknolojik güç nedeniyle aranıyor.

 

Küçük bir dev işletmeye dönüşmek için "iç gücü onarmak" gerekir

Sadece benzersiz becerilerle konuşma hakkına sahip olabilirsiniz.Zhuzhou Yüksek Teknoloji Bölgesi'ndeki "küçük dev" işletmeler, ya alt bölümlerde nispeten yüksek bir pazar payına sahiptir ya da ilgili temel teknolojilerin araştırılması ve geliştirilmesinde büyük bir avantaja sahiptir.


Endüstriyel üretim alanında, sinterleme fırını "Hap Simya Fırını" olarak bilinir.İyi bir sinterleme fırını, sinterlenmiş karbür ürünlerini rafine ettiğinde, yabancı maddeleri giderebilir, sertliği artırabilir ve daha pürüzsüz ve daha parlak hale gelebilir ve sinterlenmiş karbür ürünlerini gerçek bir "endüstriyel diş" haline getirebilir.


Bununla birlikte, sinterleme fırını ekipmanı, özellikle Almanya'daki en ünlü sinterleme fırını olmak üzere, uzun süredir denizaşırı ülkelerde tekel konumundadır.Aralarında "Made in China" bölgesi nasıl açılır, Zhuzhou Ruideer Metallurgical Equipment Manufacturing Co., Ltd. ("Ruideer" olarak anılır) 10 yıllık üretimden sonra yavaş yavaş ulusal düzeyde bir "küçük dev" kuruluş haline geldi. “iç gücü onarmak”.


Ruideer sinterleme fırını, piyasada aynı tür ithal ürünlerin yerini başarıyla almış ve ayrıca ABD, Japonya, İspanya, Ukrayna, Rusya, Vietnam ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.Ruideer sinterleme fırınının avantajı, kalsine edilmiş malzemenin özellik değişikliği ve homojenliği gibi önemli göstergeler üzerinde belirleyici bir etkiye sahip olmasıdır.2020 yılında, şirketin ana ürün basınçlı sinterleme fırınının iç pazar payı, Çin'de ilk sırada yer alarak %8.4 oldu.

 

Sürdürülebilir kalkınma ve yenilik yeteneklerini koruyun

Endüstriyel rekabette, teknolojik yenilik yeteneği ne kadar güçlüyse, kazanma şansı da o kadar yüksek olur.

Ruideer, şirketin sürdürülebilir kalkınma ve yenilik yeteneklerini sürdürmek için bir teknoloji Ar-Ge departmanı kurmuştur.Şirketin temel araştırma ve geliştirme projelerinin uygulanmasından, ürün geliştirme, teknoloji geliştirme ve teknik bilgi toplama koordinasyonu ve organizasyonundan sorumludur.


(Alıntı)

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Sinter HIP Fırını Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinterhipfurnace.com . Her hakkı saklıdır.