Mesaj gönder
tamam
Zhuzhou Ruideer Metallurgy Equipment Manufacturing Co.,Ltd 86--16673365810 shirley.xiao@zzrde.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Üstün Personel Vietnam Seyahat

Üstün Personel Vietnam Seyahat

December 16, 2019
Şirketin gelişimi, her çalışanın katkısından ayrılamaz. Tüm çalışanlara karşılıklı büyüme ve ortak büyüme için teşekkür ederiz. İş yoğun olduğunda ekip oluşturmayı güçlendirin ve çalışanların boş zamanlarını zenginleştirin. Ryder Şirketi personel departmanının planlanması ve organizasyonu altında, çalışanlar ve aileleri toplandı ve Ekim 2019'da Vietnam'ın Nha Trang sahilinde güzel bir tur başladı.
Sahilde deniz kıyısında yürürken, zaman zaman, dalgalar ayaklarınızda sallanıyor ve zaman zaman, bir martı güzel dansını size gösteriyor, mavi gökyüzüne ve sonsuz denize bakıyor, gülüyor ve gülüyor tümüyle doğanın armağanını hissetmek. Müthiş manzara. Dönem boyunca deniz eğlence programları ve çamur banyoları deneyimlerini paylaştılar, zengin su altı dünyasını izlediler, yerel Vietnam spesiyaliteleri ve deniz mahsulleri yemeklerini tattılar, yüzme yarışmaları, sörf, dalış vb. Herkes uçuyor ve oynuyordu. Neredeyse! Yerel kostümler giymiş yakışıklı erkekler ve kadınlar güzel bir manzara haline geldi. Gecenin adasında, o kadar sessizdi ki, sadece resiflere çarpan dalgaların sesini duyabiliyordum ve dünyadan izole edildim. Akşam yemeğinden sonra şezlonga uzandım ve hafif bir deniz meltemi esti, çok temiz ve canlandırıcı.
7 günlük gezi sona ermişti ve herkes hala bunu düşünüyordu ve bir süre kalma duygusu vardı. Bu güzellikte, anı kurtarmak için fotoğraf çekmek vazgeçilmezdir. Bu yolculuk boyunca birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Aynı zamanda, çalışanlarımızın her birine keyifli ve unutulmaz bir yolculuk sağladığı için şirkete teşekkür ediyoruz. Bir kez daha, Ridel’in parlak geleceği için birlikte ilerleme sağlamak üzere şirketle birlikte çalışıyoruz ve RUIDEER’ın muhteşem yarınları için birlikte çalışıyoruz!