Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Yüksek Vakumlu Fırın >
Yüksek Otomasyon Silisyum Karbür Fırın, Endüstriyel Vakum Fırını Isıtma Gücü 320 KVA

Yüksek Otomasyon Silisyum Karbür Fırın, Endüstriyel Vakum Fırını Isıtma Gücü 320 KVA

horizontal vacuum furnace

sic furnace

Menşe yeri:

Zhuzhou Şehri, Hunan Eyaleti, Çin

Marka adı:

Ruideer

Sertifika:

CE;ISO9001;ISO14001;OHSAS 18001;GB/T29490

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Ürün Ayrıntıları
İsim:
Yüksek Vakum Fırını
Max.Sıcaklık:
1800℃
Vakum pompası:
ithal veya yerli pompa mevcuttur
Temp. sıcaklık uniformity tekdüzelik:
Temp. Sıcaklık difference ≤±7℃ fark ≤±7 ℃
ısıtma gücü:
320 KVA
soğutma süresi:
≤10 - 14h
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı
1 Set
Fiyat
200000.00(USD)
Ambalaj bilgileri
Özel tahta sandık
Teslim süresi
100-120 iş günü
Ödeme koşulları
L/C, T/T
Yetenek temini
8 set / ay
Ürün Tanımı

Yüksek Otomasyon Silisyum Karbür Fırını, Endüstriyel Vakum Fırını Isıtma Gücü 320 KVA

 

 

Özellikler:


Silisyum karbür sinterleme fırını, silisyum karbür malzemeleri üretmek için önemli bir ekipmandır.Ürün üniform, reaksiyon tamamlandı, kombinasyon içeriği yüksek, kalite iyi;Mum alma etkisini güçlendirmek için mum alma sistemi ile donatılmıştır ve atmosfer daha kararlıdır.Karbon keçe ve ısıtma malzemelerinin ömrünü uzatın.


Düzgün ısıtma, güvenilir yalıtım ve sıcaklık ölçüm sistemi, gelişmiş fırın tasarım konsepti, makul ısıtma yapısı, yüksek kaliteli malzemeler, vakum durumunda fırın sıcaklığının tekdüzeliğini garanti eder.Sıcaklık ölçümünün doğruluğunu sağlamak için yerli ve uluslararası marka sıcaklık ölçüm elemanlarını benimseyin.Gelişmiş sıcaklık kontrol sistemi, ithal dijital akıllı sıcaklık kontrol tablosu, PLC ile gerçek veri iletişimi, tam otomatik yüksek hassasiyetli tam işlem sıcaklık kontrol sıcaklığı, verilen sıcaklık eğrisine göre ısıtma sistemi ve dört 40 farklı işlem ısıtma eğrisi saklayabilir.


Tek kişilik oda, yatay yapı, ön kapı açık veya ön ve arka kapı, kullanımı kolay.Ekipman kompakt ve makul ve küçük bir alanı kaplıyor.


Gelişmiş otomasyon kontrolü, su, elektrik, gaz kapsamlı PLC otomatik kontrol ve koruma sistemi, güvenlik zincirini gerçekleştirmek için PLC, aşırı sıcaklık, sensörler, yanlışlıkla kırılmış, su basıncı, fırın basıncı, su akışı, su sıcaklığı yüksek sesli ve ışıklı alarma sahiptir.Çevre koruma, enerji tasarrufu, arındırıcı öz yok vakum deşarj gazı, vakum pompası çalışmasının etkin korunması normal ve iyi odak etkisi.


Fırının yüksek sıcaklık bölümü doğal soğutma ile soğutulur ve inert gaz şarj edilerek soğutma hızı hızlandırılabilir.Özel tasarım fırın patlama valfi, güvenli ve güvenilir.

 

Teknik parametreler:

 

Kullanılabilir alan (mm) 500 × 500 × 1800
Maks.çalışma sıcaklığı (°C) 1800
Vakum kaçak oranı (Pa/h) ≤ 3 (24 saat boyunca soğuk, boş ve kuru odadaki ortalama oran)
Vakum pompası Sürgülü valfli pompa, kök tipi pompa, yağ difüzyon pompası (müşteri ihtiyaçlarına göre ithal veya yerli pompa mevcuttur)
Sıcaklıktekdüzelik Sıcaklıkfark ≤±7 ℃
Sıcaklıkölçüm modu WRe5/26 termokupl
Soğutma süresi (saat) ≤10 - 14
Vakum derecesi (pa) 3.0 × 10-3
İşlev Vakum sinterleme, atmosfer sinterleme, hızlı soğutma
Isıtma gücü (KVA) 320

 

Uygulamalar:Metal olmayan seramik, Hassas Seramik, Yaşam seramikleri, Endüstriyel seramikler, Sic karbür için

 

Rekabet avantajı:

 

1. Yüksek otomasyon seviyesi: tek tuşla başlatma, Çift endüstriyel PC işletim sistemi, karşılıklı olarak yedekli, güvenli ve güvenilir.

2. Kontrol sistemi, veri kaydı ve yedekleme işleviyle tam otomatiktir, işletim sistemi daha insancıllaştırılmış, daha güçlüdür.

3. Yalıtım kutusu, uzun ömürlü, yüksek sıcaklıkta buharlaşma içermeyen iyi bir yalıtım etkisine sahiptir.İçte ve dışta yüksek mukavemetli “sandviç yapı” ve CFC malzemesini benimser, uzun yıllar kullanımdan sonra deformasyon olmaz.

4. Programın kesme noktasında ısıtma işlevi vardır, kısa süreli elektrik kesintisi durumunda programı yeniden başlatmaya gerek yoktur.

5. Kullanışlı ve akıllı: Sinterleme fırınının kontrol arayüzü, cep telefonu ile izlenebilir, ekipmanın çalışma durumunu her zaman ve her yerde kontrol edebilir ve anlayabilir.Tam otomatik tek tuşla çalıştırma işlevi, birden fazla cihazın tek kişi, akıllı üretim ve yerleştirme ERP yönetim sistemi tarafından denetlenmesini gerçekleştirir.

6. Eksiksiz satış sonrası hizmet sistemi: 7 x 24 saat telefon yardım hattı sağlar.Müşterinin hata bildirimini aldıktan sonra 2 saat içinde çözümler önerin.15 deneyimli profesyonel satış sonrası servis personeli ile, sadece şirketin ürün kurulumu ve hata ayıklamasından değil, aynı zamanda kullanıcıların yerli ve yabancı sinterleme fırını üreticilerini satış sonrası ve bakım çalışmalarını tamamlama ihtiyacından da sorumludur.

7. Uygun hizmet: Müşterinin talebi varsa, Ruideer şirket sahasında sinterleme ürünü testi yapabilir ve şirket üretim sahası sıcak durum basınç durumuna sahiptir.

8. Hızlı kurulum: Su, elektrik ve doğalgaz varken 15 gün içerisinde kurulum tamamlanarak üretime alınabilir.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Sinter HIP Fırını Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinterhipfurnace.com . Her hakkı saklıdır.