Mesaj gönder
Evde > Ürünler > MIM Sinterleme Fırını >
Metal Enjeksiyon Kalıplama Entegre Debinding Sinterleme Fırını

Metal Enjeksiyon Kalıplama Entegre Debinding Sinterleme Fırını

Entegre Debinding Sinterleme Fırını

Metal Enjeksiyon Kalıplama Debinding Sinterleme Fırını

Debinding Sinterleme MIM Fırını

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Ruideer

Sertifika:

CE;ISO9001;ISO14001;OHSAS 18001;GB/T29490

Model numarası:

400 * 400 * 800

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Ürün Ayrıntıları
tip:
MIM Parçaları
kullanım:
sinterleme fırını
Garanti:
12 ay
Satış sonrası servis sağlanan:
Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri
Maksimum Sıcaklık:
1600℃ (özel yapım)
fonksiyon:
Vakum sinterleme
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı
1 Takım
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
Muayene tahta sandığından muaf
Teslim süresi
90-100 iş günü
Ödeme koşulları
L / C, T / T
Yetenek temini
6 set / ay
Ürün Tanımı

MIM (Metal Injection Moulding) debing ve sinterleme entegre fırın

 

 

1. MIM parçalama ve sinterleme entegre fırını, özel sıcak bölge yapısı ve ısıtma elemanı tasarımı kullanır ve iyi bir sıcaklık homojenliği sağlar.
2. Özel tasarlanmış sökme manşonu, iç bileşenlerin kirlenmesini önleyen iyi sızdırmazlık ve tam bağlama çıkarılabilir olarak benimsenmiştir.
3. Dokunmatik ekran kullanımı ve PLC merkezi kontrolü, işlemi basit ve güvenilir kılmak için kullanılır.
4. MIM ayırma sinterleme entegre fırını, yavaş vakum, küçük pozitif basınçlı sinter, kısmi basınçlı sinter, küçük negatif basınç ayrıştırma ve küçük pozitif basınç ayrıştırma işlevlerine sahiptir.
5. Fırın, iyi yalıtım performansı ve daha az ısı emilimi sağlayan gelişmiş refrakter yapı ve malzemeleri benimser.Önceki tasarıma kıyasla% 20'den fazla enerji tasarrufu sağlayabilir.
6. Fırın, yüksek derecede güvenli bir fırın oluşturan aşırı sıcaklık ve aşırı basınç arıza alarmı, mekanik otomatik basınç koruması ve kilitleme işlevlerine sahiptir.
7. Uzaktan kumanda ile çalıştırma, uzaktan arıza teşhisi ve uzaktan program güncelleme fonksiyonlarına sahiptir.

 

Teknik parametreler:

 

Öğe İçerik
MAX çalışma sıcaklığı 1550
Soğutma süresi Sinterleme sıcaklığı — 100 ℃ <= 6sa
Sıcaklık kontrol modu 2 bölge
Fonksiyonlar: wacuum debinding, vakum sinterleme, hızlı soğutma ve benzeri.

 

 

Ekipman sistemi:
Başlıca kontrol sistemi, ısıtma sistemi, pozitif ve negatif basınç, vakum sistemi, basınçlı sinterleme sistemi, soğutma suyu sistemi, hızlı soğutma sistemi, güvenlik sistemi ve yardımcı sistemi içerir.Metal Enjeksiyon Kalıplama Entegre Debinding Sinterleme Fırını 0

 

Satış sonrası:

1. Kurulum, Devreye Alma ve Kabul

Alıcının tesisinde kurulum, devreye alma ve kabullerini yapıyoruz.Kurulum ve devreye alma süresi boyunca devreye alma personeli, personel standardına göre talep eden tarafından ücretsiz olarak temin edilecektir.

Alıcıya gönderilen ekipman, satıcıya alıcının bildirimini, hem ekipmanı kutudan birlikte çıkarmak için bir hafta içinde aldı, ardından ekipmanı ve tüm bileşenleri ambalaj listesine göre kontrol etti.Ekipman aksesuarları, yedek parçalar ve özel aletler, ekli kılavuz ve teknik belgeler, vb. Dahil. Ekipmanın kabul kontrolünden sonra kurulabilir.
Kurulum ve hata ayıklamadan sonra, ekipman teknik aksesuarlara göre kabul edilecektir.

 

2. Eğitim

Fırını müşteriye teslim ederken, müşteriye personel eğitimi vereceğiz.Müşterinin işletmesinde kurulum yaparken müşterinin işletme personeli devreye girmeli, fırını test etmelidir.
Bu pratik operasyon eğitimi ve pratik bakım eğitimidir,
ve teknik personelimiz temel prensibi, ekipman bakım bilgisini ve ortak arıza işleme önlemlerini anlatacaktır. 2 ~ 3 işçiyi eğitebiliriz.(Bakım ve çalıştırma eğitimi.)

 

3. Garanti süresi

Ekipmanın garanti süresi, tedarikçinin kurulum ve hata ayıklama tarihinden itibaren 12 aydır.Ekipman arızası meydana gelirse, satış sonrası servis personeli alıcının bildirimini aldıktan sonra 2 saat içerisinde çözüm verecektir.Tedavi için şantiyeye gitmesi gerekiyorsa, satıcı tarafından sevk edilen operatörler gemiye indikten sonra 48 saat içinde şantiyeye gelmelidir.Acil bir durumda, operatörler gemiye çıktıktan sonra 48 saat içinde sahaya varmalı ve arıza giderilene ve ekipman normale dönene kadar onarım yapmaya devam etmelidir.

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Sinter HIP Fırını Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinterhipfurnace.com . Her hakkı saklıdır.