Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Metal Sinterleme Fırını >
Metal Mo Tavlama Vakum Fırını Yatay Tip

Metal Mo Tavlama Vakum Fırını Yatay Tip

Mo Tavlama Vakum Fırını

Metal Mo Tavlama Vakum Fırını

Yatay Molibden Fırını

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Ruideer

Sertifika:

CE;ISO9001;ISO14001;OHSAS 18001;GB/T29490

Model numarası:

300mm×300mm×1000mm

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Ürün Ayrıntıları
İSİM:
Molibden Tavlama Vakum Fırını
Malzeme:
Molibden
Yapı:
yatay tip
Garanti:
1 YIL
Satış sonrası:
Kurulum ve devreye alma işini bitirmek için mühendis yabancı ülkeye gönderilebilir
renk boyama:
siyah, beyaz, gri, mavi, yeşil
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
Muayene tahta sandıktan muaf
Teslim süresi
100-120 iş günü
Ödeme koşulları
L/C, T/T
Yetenek temini
7 takım/ay
Ürün Tanımı

Metal Mo Tavlama Fırını Muhteşem Performanslı Çeşitli Uygulamalar

Molibden yapımı sinterleme fırını, tek odacıklı, yatay ve periyodik ısıtma için düşük voltajlı ve yüksek akımlı molibden ısıtma elemanı kullanan dahili sirkülasyonlu hava soğutmalıdır. Ayrıca, her biri sıcaklığı ayrı ayrı kontrol eden birden fazla ısıtma ünitesi vardır. .Ekipman, yüksek yoğunluklu alaşımların, tungsten-nikel alaşımlarının, tungsten-bakır alaşımlarının, titanyum alaşımlarının, manyetik malzemelerin vb. vakum ve yüksek sıcaklıkta gazdan arındırılması için kullanılır. Diğer nadir metal malzemelerin vakumlu ısıl işlem prosesine de uygulanabilir.Tüm süreç, otomatik ve manuel çift modlu kontrol, izleme, izleme, kendi kendine teşhis simülasyonu, görüntüleme ve kayıt ile kontrol edilir.

 

Esas olarak fırın gövdesi (kabuk, kapı, kapı sıkma mekanizması, menteşeyi destekleyen fırın kapısı, ısıtma gövdesi, ısı yalıtım ekranı, şarj platformu vb.), vakum sistemi, su soğutma sistemi, pnömatik sistem, hızlı soğutma sistemi, şarjdan oluşur. ve boşaltma sistemi, PLC program kontrolü, elektrik kontrol kabini vb.
PLC, endüstriyel kontrol bilgisayarı (PC) kontrolü, tek tıklamayla başlatma, gerçek zamanlı dinamik izleme işleminin tamamını elde etmek için. Bilgisayar, sıcaklık, basınç, vakum ve diğer parametreleri kaydeder. Ayrıca güvenli ve güvenilir alarm kilidine sahiptir.

 

Ayrıca kontrol sistemi, ısıtma sistemi, vakum sistemi, havalandırmalı sistem, kısmi basınçlı sinterleme sistemi, soğutma suyu sistemi, hızlı soğutma sistemi ve elektrik kontrol sistemi gibi farklı sistem fonksiyonları ile donatılmıştır. Fırının mükemmel olması için farklı sistemler önemli roller oynar. verim.

 

 

 

Satış sonrası:

1. Kurulum, Devreye Alma ve Kabul

Alıcının fabrikasında kurulum, devreye alma ve kabul işlemlerini yapmaktayız. Kurulum ve devreye alma sürecinde, devreye alma personeli personel standardına göre talep eden tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Alıcıya gönderilen ekipman, satıcı, ekipmanı kutudan birlikte çıkarmak için bir hafta içinde alıcının bildirimini aldı, ardından ekipmanı ve tüm bileşenleri paketleme listesine göre kontrol etti.Ekipman aksesuarları, yedek parçalar ve özel aletler, ekli kılavuz ve teknik belgeler vb. Dahildir. Ekipmanın kabul kontrolünden sonra kurulabilir.
Kurulum ve hata ayıklamadan sonra, ekipman teknik aksesuarlara göre kabul edilecektir.

 

2. Eğitim

Fırını müşteriye teslim ederken, müşteriye personel eğitimi vereceğiz.Müşterinin işletme personeli, müşterinin şirketinde kurulum yaparken fırını test etmek için devreye almalı.
Bu, pratik işletme eğitimi ve pratik bakım eğitimidir,
ve teknik personelimiz temel prensibi, ekipman bakım bilgisini ve ortak arıza işleme önlemlerini anlatacaktır. 2 ~ 3 işçiyi eğitebiliriz.(Nasıl bakım yapılacağını ve çalıştırılacağını öğrenmek.)

 

3. Garanti süresi

Ekipmanın garanti süresi, tedarikçinin kurulum ve hata giderme tarihinden itibaren 12 aydır.Ekipman arızası meydana gelirse, satış sonrası servis personeli, alıcının bildirimini aldıktan sonra 2 saat içinde çözümler verecektir.Tedavi için sahaya gitmesi gerekiyorsa, satıcı tarafından gönderilen operatörler gemiye bindikten sonra 48 saat içinde sahaya gelmelidir.Acil bir durumda, operatörler gemiye bindikten sonra 48 saat içinde sahaya gelmeli ve arıza giderilene ve ekipman normale dönene kadar onarımlara devam etmelidir.

 

 

Metal Mo Tavlama Vakum Fırını Yatay Tip 0

 

Metal Mo Tavlama Vakum Fırını Yatay Tip 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Sinter HIP Fırını Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinterhipfurnace.com . Her hakkı saklıdır.