Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Metal Sinterleme Fırını >
RDE Metal Sinterleme Fırını ile Diş Dolgusu Gibi Sermetlerin Üretilmesi

RDE Metal Sinterleme Fırını ile Diş Dolgusu Gibi Sermetlerin Üretilmesi

Diş Dolguları Metal Sinterleme Fırını

Cermets RDE Metal Sinterleme Fırını

Diş Sermet Dolguları Sinterleme Fırını

Menşe yeri:

ÇİN

Marka adı:

Ruideer

Sertifika:

CE certificate, GB150, JB4732

Model numarası:

özelleştirilebilir

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Ürün Ayrıntıları
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
USD 93,000-77,000,000
Ambalaj bilgileri
Özel ahşap kutu
Teslim süresi
5-8 ay
Ödeme koşulları
L/C, T/T
Yetenek temini
7 takım / ay
Ürün Tanımı

RDE Metal Sinterleme Fırını- Dentalde Yeni Uygulamalar

Kompozit dolgular (bazen kompozit reçine veya beyaz dolgular olarak adlandırılır) bu problemlere sahip değildir, çünkü bunlar seramik partiküllerle karıştırılmış plastiklerden yapılmıştır..Amalgamdan daha doğal görünseler de, takmaları daha zordur ve o kadar uzun sürmezler: amalgam dolgular 10-20 yıl sürebilirken, kompozit dolgular 5-10 yıl gibi daha uzun süre dayanır ve ardından değiştirilmesi gerekir.

 

Sermet dolgular, amalgam ve kompozitlerin avantajlarını birleştirir.Kompozitlerden daha güçlüdürler ve amalgamlar kadar hızlı ve kolaydır (sinir hastaları, özellikle küçük çocuklar için her zaman bir endişe kaynağıdır), ancak zararlı cıva içermezler.Tipik sermet dolgular, seramik kompozit ve metal (gümüş) parçacıkların karışımından yapılır, bu nedenle gümüş rengindedirler ve beyaz dolgulardan daha çok geleneksel amalgam dolgulara benzerler.Cam iyonomer adı verilen seramik kompozit,karmaşık geliyor ama sadece cam parçacıklarının (kalsiyum-alüminyum-florür-silikat) ve plastik bir polimerin (polikarboksilat asit) bir bileşimi;dişleri güçlendirmeye yardımcı olmak için florür salma avantajına sahiptir.Reçine modifiye cam iyonomer (RMGI) adı verilen ve daha güçlü, daha uzun ömürlü ve daha hızlı oturması kanıtlanan ve doğal dolguyla daha yakından eşleşen yeni bir dolgu türünün geliştirilmesinin ardından, 1990'lardan bu yana sermet dolgular daha az popüler olmuştur. diş rengi.

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Sinter HIP Fırını Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 sinterhipfurnace.com . Her hakkı saklıdır.